Zdalny monitoring wizyjny

Profesjonalny system monitoringu: gwarancja Twojego bezpieczeństwa

Monitoring domu czy firmy to dziś już niemal standard. Instalacje pojawiają się zarówno w budynkach użytku publicznego, jak i magazynach, zakładach produkcyjnych, osiedlach mieszkaniowych czy domach prywatnych. Monitoring online jest doskonałym rozwiązaniem, które stanowić może zarówno samodzielny system zabezpieczenia terenu m.in. przed nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich, jak i być wsparciem dla ochrony fizycznej. AKODO SECURITY w zakresie zdalnego monitoringu wizyjnego oferuje kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Inteligentny i profesjonalny system monitoringu, który oferujemy zmniejszy ryzyko szkody do minimum.

Monitoring online dla poprawy bezpieczeństwa

AKODO SECURITY oferuje Ci nowoczesny system monitoringu oparty o zaawansowany technologicznie sprzęt rejestrujący oraz profesjonalne wsparcie pracowników ochrony. Dysponujemy własnym Centrum Monitorowania Alarmów, które na bieżąco rejestruje informacje odbierane z systemów CCTV zainstalowanych na obiektach. Monitoring online polega na monitorowaniu przez operatora CMA wizji z kamer zainstalowanych na obiekcie. Zdalny nadzór odbywa się przy użyciu programu wiodącej na rynkach europejskich firmy, przeznaczonego do obsługi urządzeń wielu różnych marek, takich jak: Hikvision, Dahua, BCS, Bosch, Siemens i innych. Pracownicy dyżurni, potwierdzając alarm wywołany przez kamery zainstalowane na obiekcie, natychmiast powiadamiają grupę ochrony doraźnej. Patrol pojawia się więc na miejscu szybko – zanim dojdzie do powstania poważnej szkody.

Zdalny monitoring wizyjny z AKODO SECURITY to:

  • rozwiązanie „szyte na miarę” – dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb jako Klienta, bez względu na to, czy chodzi o monitoring domu czy firmy, nasi eksperci przeanalizują Twoje potrzeby i zatroszczą się o właściwe rozmieszczenie kamer,
  • nowoczesne urządzenia systemów CCTV– to dzięki nim monitoring domu oraz innych obiektów jest tak efektywny, a obraz z kamer wyraźny i zarejestrowany w precyzyjny sposób,
  • kompleksowa obsługa przez 24 godziny na dobę – nasze Centrum Monitorowania Alarmów pracuje zawsze i dostrzeże nawet najmniejszą nieprawidłowość.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o ochronie obiektów i monitoringu online a także umówić się na montaż monitoringu. Z AKODO SECURITY poczujesz się bezpieczniej.