Zdalny monitoring wizyjny

Profesjonalny system monitoringu: gwarancja Twojego bezpieczeństwa

Monitoring domu czy firmy to dziś już niemal standard. Instalacje pojawiają się zarówno w budynkach użytku publicznego, jak i magazynach, zakładach produkcyjnych, osiedlach mieszkaniowych czy domach prywatnych. Monitoring online jest doskonałym rozwiązaniem, które stanowić może zarówno samodzielny system zabezpieczenia terenu m.in. przed nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich, jak i być wsparciem dla ochrony fizycznej. AKODO SECURITY w zakresie zdalnego monitoringu wizyjnego oferuje kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Inteligentny i profesjonalny system monitoringu, który oferujemy zmniejszy ryzyko szkody do minimum.

Monitoring online dla poprawy bezpieczeństwa

AKODO SECURITY oferuje Ci nowoczesny system monitoringu oparty o zaawansowany technologicznie sprzęt rejestrujący oraz profesjonalne wsparcie pracowników ochrony. Dzięki temu monitoring domu przez Internet realnie wpłynie na bezpieczeństwo Ciebie i Twoich bliskich oraz Waszego mienia. Dysponujemy własnym Centrum Monitorowania Alarmów, które na bieżąco rejestruje informacje odbierane z systemów CCTV zainstalowanych na obiektach. Monitoring online polega na monitorowaniu przez operatora CMA wizji z kamer zainstalowanych na obiekcie. Zdalny nadzór odbywa się przy użyciu programu wiodącej na rynkach europejskich firmy, przeznaczonego do obsługi urządzeń wielu różnych marek, takich jak: Hikvision, Dahua, BCS, i innych. Dzięki temu obraz z kamer jest wyraźny, a urządzenia nie ulegają awariom, dzięki czemu zawsze możemy trzymać rękę na pulsie w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Pracownicy dyżurni, potwierdzając alarm wywołany przez kamery zainstalowane na obiekcie, natychmiast powiadamiają grupę ochrony doraźnej. Patrol pojawia się więc na miejscu szybko – zanim dojdzie do powstania poważnej szkody. Sprawia to, że nieruchomość jest zabezpieczona niezależnie od tego, czy ktoś w niej przebywa, czy też stoi pusta.

Proponujemy też monitoring domu przez telefon, dzięki któremu sam możesz śledzić obraz z kamery umieszczonej na terenie posesji. Dzięki wykorzystaniu współczesnych smartfonów możesz o każdej porze sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu lub innym obiekcie objętym monitoringiem. To idealne rozwiązanie z punktu widzenia ochrony i kontroli, które pozwala Ci nawet na podglądanie tego co robi np. Twój domowy pupil, gdy jesteś poza domem. Dostęp do globalnej sieci sprawia, że monitoring domu przez Internet pozwala Ci kontrolować mienie z każdego zakątka świata.

Zdalny monitoring wizyjny z AKODO SECURITY to:

  • rozwiązanie „szyte na miarę” – dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb jako Klienta, bez względu na to, czy chodzi o monitoring domu czy firmy, nasi eksperci przeanalizują Twoje potrzeby i zatroszczą się o właściwe rozmieszczenie kamer,
  • nowoczesne urządzenia systemów CCTV– to dzięki nim monitoring domu oraz innych obiektów jest tak efektywny, a obraz z kamer wyraźny i zarejestrowany w precyzyjny sposób,
  • kompleksowa obsługa przez 24 godziny na dobę – nasze Centrum Monitorowania Alarmów pracuje zawsze i dostrzeże nawet najmniejszą nieprawidłowość.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o ochronie obiektów i monitoringu online a także umówić się na montaż monitoringu. Prowadzimy dwa biura – w Wieliszewie i Warszawie – i obsługujemy teren całej stolicy oraz okolicznych miejscowości. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat monitoringu domu przez telefon i Internet oraz doradzimy najlepsze rozwiązania. Z AKODO SECURITY poczujesz się bezpieczniej.