Ochrona obiektów biurowych

Profesjonalna ochrona obiektów biurowych

Bezpieczeństwo pracowników, sprzętu elektronicznego oraz dokumentów wymaga podjęcia pewnych kroków. Jednym z nich jest zapewnienie profesjonalnej ochrony. Ochrona biur i biurowców to usługa, którą możemy świadczyć wielowymiarowo zapewniając zarówno fizyczną ochronę obiektu, jak i profesjonalny monitoring. W celu zapewnienia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie zakres i zasięg ochrony obiektu biurowego każdorazowo dostosowujemy do jego specyfiki oraz lokalizacji na terenie miasta.

Ochrona obiektów biurowych to usługa, którą świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, zapewniając całodobową lub nocną ochronę biur z możliwością instalacji monitoringu w całym obiekcie. Monitoring poprawia jakość systemu zabezpieczeń, jednocześnie zwiększając efektywność pracy pracownika ochrony. Wszędzie tam, gdzie nie ma przeciwskazań technicznych lub innych polecamy korzystanie z monitoringu jako dodatkowego narzędzia ochrony.

Ochrona biur i biurowców – Warszawa i okolica

Obiekty biurowe bywają bardzo zróżnicowane, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi takie, jak:

  • ochrona pojedynczych biur (np. zlokalizowanych w obiektach komercyjnych lub kamienicach),
  • ochrona biurowców,
  • ochrona wielkopowierzchniowych obiektów budowlanych,
  • monitoring biur i biurowców oraz obiektów budowlanych.

Wszystkie usługi z zakresu ochrony obiektów biurowych świadczymy z zaangażowaniem i starannością, co przekłada się na doskonałe efekty pracy naszych pracowników ochrony. Nasz Zespół tworzą wyłącznie wyszkoleni i doświadczeni pracownicy, wyróżniający się wysoką kultura osobistą oraz odpowiedzialnością za powierzane im zadania.

Całodobowa ochrona biur

Biuro to przestrzeń wymagająca zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Służą temu m.in. systemy ograniczonego dostępu, których zadaniem jest uniemożliwienie osobom niepowołanym wstępu do obiektu. Jednak ze względów technicznych nie każde biuro może korzystać z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wszędzie tam, gdzie systemy ograniczonego dostępu okazują się niewystarczające lub zwyczajnie nie można ich wdrożyć przychodzi z pomocą AKODO SECURITY.

Zapewniamy całodobową ochronę obiektu biurowego, nad bezpieczeństwem którego czuwają nasi pracownicy. Ich zadaniem jest m.in. uniemożliwienie wstępu do obiektu osobom niepowołanym, jak również ograniczanie strat finansowych wynikających z nieuczciwości pracowników. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta nasi pracownicy mogą koncentrować się wyłącznie na wnętrzu biurowca, jak i na przestrzeni wokół budynku. Zapewniamy m.in. bezpieczeństwo pojazdów zaparkowanych na firmowym parkingu, dbamy o to, żeby elewacja budynku nie padła ofiarą wandali i pomagamy gościom z zewnątrz w znalezieniu konkretnych biur.

Klientów zainteresowanych zleceniem usług z zakresu ochrony biur i biurowców zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w określeniu najbardziej preferencyjnego dla Państwa zakresu ochrony obiektu biurowego.