Kamery monitoringu i systemy alarmowe

AKODO SECURITY oferuje swoim Klientom nowoczesne kamery do monitoringu, alarmy domowe, systemy alarmowe, zestawy do monitoringu, systemy kontroli dostępu, telewizję przemysłową. Profesjonalny monitoring to podstawa sprawnego systemu zabezpieczeń – zarówno domu, jak i biura czy innego obiektu wymagającego ochrony. Kamery przemysłowe oraz telewizja przemysłowa CCTV, które instalujemy gwarantują wysoką rozdzielczość obrazu oraz zapewniają pełen komfort rejestrowania zdarzeń. Dzięki nim nasz system monitorowania może być tak efektywny, jak żadne inne tradycyjne alarmy domowe i zestawy do monitoringu instalowane na potrzeby zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesna telewizja przemysłowa to idealny sposób na kontrolę i ochronę mienia, który warto wykorzystać zarówno w firmie, jak i w domu.

Profesjonalne kamery do monitoringu i więcej

AKODO SECURITY, wśród innych usług z zakresu ochrony osób i mienia, oferuje kompleksową usługę planowania systemów monitoringu, dystrybucji sprzętu, montażu kamer do monitoringu oraz późniejszym serwisowaniu gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W zakresie jej działalności znajduje się również zakładanie monitoringu CCTV. Profesjonalnie zaplanowany i zainstalowany system monitoringu wizyjnego, wyposażonego w funkcję analityki obrazu, gwarantuje wykonanie usługi zdalnego monitoringu wizyjnego, który obejmuje monitorowanie obrazu z kamer, reagowanie na alarmy wywołane działaniem niepożądanym, wykonywanie wideo-obchodów obiektu przez operatora CMA, wzywanie policji i wysyłanie grupy ochrony doraźnej w przypadku realnego zagrożenia włamaniem i/lub kradzieżą. Telewizja przemysłowa jest w takim przypadku stale kontrolowana przez naszych pracowników, którzy uruchamiają określone procedury, gdy tylko pojawia się zagrożenie. Dzięki zastosowaniu niezawodnych systemów oraz procedur gwarantujemy szybką skuteczną reakcję w razie takiej konieczności.

Dlaczego warto zamówić kamery przemysłowe u nas?

  • AKODO SECURITY to firma ochroniarska z najwyższymi kompetencjami. Lata doświadczeń pozwoliły wypracować najskuteczniejsze metody działania. Korzystamy z innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań takich jak między innymi telewizja przemysłowa CCTV.
  • Stworzymy system monitoringu wpisany w indywidualne potrzeby Klienta. Wybrane kamery do monitoringu, systemy alarmowe i inne elementy systemu telewizji przemysłowej będą zgodne ze specyfiką każdego obiektu. Dzięki temu, że zakładanie monitoringu CCTV to nasza specjalność, gwarantujemy, że powstały w ten sposób system zabezpieczenia będzie wyróżniał się wysoką skutecznością i niezawodnością działania.
  • Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami – każda kamera to produkt z wysokiej półki, dostarczający obraz wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu telewizja przemysłowa działa bez zarzutu. W przypadku próby włamania lub dewastacji mienia pozyskane za jej pośrednictwem nagrania stanowić będą niepodważalny dowód przed organami ścigania i sądem.
  • Gwarantujemy atrakcyjne finansowo warunki współpracy oraz zapewniamy całokształt działań związanych z usługą monitorowania, łącznie z dostępnym całodobowo, własnym Centrum Monitorowania Alarmów.

AKODO SECURITY posiada w ofercie sprzedażowej systemy przewodowe, jak  i bezprzewodowe, wewnętrzne i zewnętrzne. Oferujemy alarmy domowe, systemy alarmowe przeznaczone do instalacji w obiektach użytkowych, profesjonalne zestawy do monitoringu, systemy kontroli dostępu oraz komponenty z zakresu telewizji przemysłowej. To właśnie telewizja przemysłowa CCTV może zagwarantować optymalny nadzór, a w efekcie ochronę mienia i nieruchomości.

Szeroki asortyment daje każdemu Klientowi możliwość wyboru i dopasowania naszej oferty do jego indywidualnych potrzeb. Działamy na terenie całej Warszawy i okolicznych miejscowości, a główna siedziba firmy mieści się w Wieliszewie. Zakładanie monitoringu CCTV oraz innych systemów alarmowych realizujemy szybko, a jednocześnie dbamy o każdy szczegół takich zabezpieczeń.

W celu zabezpieczenia Państwa nieruchomości polecamy:

kamery do monitoringuCENTRALA ALARMOWA Z SZYFRATOREM
Najważniejszy element systemu, umożliwiający kilka typów alarmów (włamanie, zanik prądu, uzbrojenie, rozbrojenie, pożar).

kamery przemysłoweCZUJKA PIR
Pasywna czujka ruchu i podczerwieni, wykrywa ruch osób w polu detekcji czujki – do 12 m – uruchamiając alarm.

system monitoringuCZUJKA PET
Czujka do pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta domowe. Zastosowana technologia pozwala odróżnić zwierzę domowe od człowieka nie zmieniając skuteczności działania.

AKUSTYCZNA CZUJKA ZBICIA SZYBY
Czujka rozpoznaje dźwięk zbicia szkła jak również dźwięk uderzenia, co powoduje uruchomienie alarmu.

CZUJKA MAGNETYCZNA
Czujka sygnalizuje otwarcie drzwi lub okna.
[przerwa]

CZUJKA DYMU I CIEPŁA
Czujka wykrywa wczesne stadium rozwijającego się pożaru uruchamiając alarm.
[przerwa]

Klientów zainteresowanych zestawami do monitoringu, alarmami domowymi oraz innymi formami zabezpieczania mienia zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasze biura znajdują się w Warszawie oraz w Wieliszewie. Dojedziemy do każdego miejsca na terenie stolicy lub okolic. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w dziedzinie telewizji przemysłowej, monitoringu czy też alarmów dopasowanych do potrzeb klienta. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia w celu właściwego zabezpieczenia Państwa domu, firmy lub innego rodzaju obiektu, a także można nam powierzyć odpowiedzialne zadnie jakim jest zakładanie monitoringu CCTV.