Kamery monitoringu i systemy alarmowe

AKODO SECURITY oferuje swoim Klientom nowoczesne kamery do monitoringu. Profesjonalny monitoring to podstawa sprawnego systemu zabezpieczeń – zarówno domu, jak i biura czy innego obiektu wymagającego ochrony. Kamery przemysłowe, które dziś można zainstalować oferują wysoką rozdzielczość obrazu oraz zapewniają pełen komfort rejestrowania zdarzeń. Dzięki nim nasz system monitorowania może być tak efektywny.

Profesjonalne kamery do monitoringu i więcej

AKODO SECURITY to ekspert w branży ochrony mienia. Monitoring to jedna z usług, którą oferujemy. W jej ramach nie tylko całodobowo obserwujemy obraz, który rejestrują kamery przemysłowe, ale również zajmujemy się montażem całego systemu i dystrybuujemy kamery do monitoringu oraz wszystkie inne elementy systemu. Jeśli potrzebujesz niezawodnej ochrony – skorzystaj z naszego wsparcia.

Dlaczego warto zamówić kamery przemysłowe u nas?

  • AKODO SECURITY to firma ochroniarska z doświadczeniem i najwyższymi kompetencjami.
  • Stworzymy system monitoringu wpisany w indywidualne potrzeby Klienta, możesz oczekiwać, że dobierzemy kamery i inne elementy do specyfiki obiektu, który ma podlegać ochronie.
  • Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami – każda kamera to produkt z wysokiej półki.
  • Gwarantujemy atrakcyjne finansowo warunki współpracy oraz kompleksowe usługi monitorowania – z własnym Centrum Monitorowania Alarmów działającym przez 24 godzinę na dobę.

AKODO SECURITY posiada w ofercie systemy przewodowe jak i bezprzewodowe, wewnętrzne i zewnętrzne.

W celu zabezpieczenia Państwa nieruchomości polecamy:

kamery do monitoringuCENTRALA ALARMOWA Z SZYFRATOREM
Najważniejszy element systemu, umożliwiający kilka typów alarmów (włamanie, zanik prądu, uzbrojenie, rozbrojenie, pożar).

kamery przemysłoweCZUJKA PIR
Pasywna czujka ruchu i podczerwieni, wykrywa ruch osób w polu detekcji czujki – do 12 m – uruchamiając alarm.

system monitoringuCZUJKA PET
Czujka do pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta domowe. Zastosowana technologia pozwala odróżnić zwierzę domowe od człowieka nie zmieniając skuteczności działania.

AKUSTYCZNA CZUJKA ZBICIA SZYBY
Czujka rozpoznaje dźwięk zbicia szkła jak również dźwięk uderzenia, co powoduje uruchomienie alarmu.

CZUJKA MAGNETYCZNA
Czujka sygnalizuje otwarcie drzwi lub okna.
[przerwa]

CZUJKA DYMU I CIEPŁA
Czujka wykrywa wczesne stadium rozwijającego się pożaru uruchamiając alarm.
[przerwa]

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia w celu właściwego zabezpieczenia Państwa domu, firmy lub innego rodzaju obiektu.