Ochrona placu budowy

Maszyny i urządzenia, elektronarzędzia, materiały budowlane i konstrukcyjne, dokumenty – plac budowy to miejsce wymagające szczególnego nadzorów, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych, kiedy odpowiedzialni za swoje stanowiska pracy robotnicy oraz kierownicy robót udają się na zasłużony odpoczynek. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom inwestorów – tak firm, jak i osób prywatnych – oferujemy profesjonalne usługi z zakresu ochrony fizycznej placu budowy. W zależności od specyfiki ochranianego obiektu możemy zapewnić nadzór nocny lub ochronę całodobową, w ramach której nasi pracownicy będą czuwać nad tym, żeby na terenie obiektu nie znalazły się osoby niepowołane.

Ochrona placu budowy – Warszawa i okolica

Usługi związane z bezpieczeństwem obiektów, takie jak ochrona placu budowy świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Podejmujemy się realizacji zróżnicowanych zleceń – na czas określony oraz cały czas trwania budowy – zapewniając profesjonalny nadzór nad:

  • prywatnymi placami budowy (nieruchomości mieszkalne),
  • inwestycjami deweloperskimi,
  • obiektami użytkowymi (place budowy siedzib firm, magazynów, hal produkcyjnych, itp.),
  • obiektami komercyjnymi w budowie,
  • budowy dróg i autostrad.

Zakres i zasięg ochrony każdorazowo dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz potrzeb i oczekiwań Klienta.

AKODO SECURITY: Dlaczego warto nam powierzyć ochronę placu budowy?

Jesteśmy profesjonalną firmą ochroniarską o ugruntowanej pozycji na rynku. Od lat z sukcesami zapewniamy ochronę fizyczną obiektów, specjalizując się w obiektach szczególnie wymagających. Nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni pracownicy ochrony wyróżniający się zaangażowaniem oraz odpowiedzialnym podejściem do powierzanych im obowiązków zawodowych. Dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie zapewnić ochronę obiektów na najwyższym poziomie, co przekłada się na pełne bezpieczeństwo użytkowanych  w obrębie placu budowy maszyn i urządzeń, jak również magazynowanych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych.

Całodobowa ochrona placu budowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów marka AKODO SECURITY oferuje całodobową ochronę placu budowy. W ramach usługi całodobowej zapewniamy nadzór nad osobami wchodzącymi na teren budowy oraz go opuszczającymi, co pozwala wyeliminować ryzyko znalezienia się na miejscu osób niepowołanych, jak również ograniczyć straty wynikające z ewentualnej nieuczciwości zatrudnionych robotników.

Pełniąc nadzór na przepływem czynnika ludzkiego nasi pracownicy odznaczają się wysoką kulturą osobistą oraz dyskrecją, dzięki czemu przechodzenie przez tzw. stróżówkę to dla większości osób zatrudnionych na danym placu budowy czysta formalność. Także osoby z zewnątrz – goście zaproszeni przez inwestora, przedstawiciele firm budowlanych oraz inne osoby – traktowani są z szacunkiem i kulturą, a jednocześnie sprawnie kierowani w miejsca, których poszukują.

Klientów zainteresowanych zleceniem firmie AKODO SECURITY ochrony placu budowy zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze zakresu ochrony do Państwa indywidualnych potrzeb.